BMW - modele

BMW - modele

Niemiecka marka wywodząca się z Bawarii, powstała w 1916 roku produkując na początku silniki do samolotów. Od wielu lat produkująca świetnej jakości samochody marka BMW, konkurująca z takimi koncernami jak: Volkswagen, Toyota czy Mercedes. Samochody Bayerische Maschinen Werke, bo tak obecnie brzmi pełna nazwa marki od wielu lat uznawane są przez wiele milionów ludzi za najlepsze.

Modele 3, 5 oraz 7 od lat 70’tych niezmiennie królują w rankingach sprzedaży. Mają nawet rzeszę swoich wielkich fanów. Nasza firma skutecznie zabezpiecza samochody marki BMW przed kradzieżą od wielu lat. Nasze elektroniczne odcięcie zapłonu montowane przez nas we wszystkich modelach BMW gwarantuje zabezpieczenie samochodu i pełen komfort używania. Zabezpieczenie antykradzieżowe montujemy w samochodach BMW w każdym większym mieście w Polsce.

SPRAWDZONY - HOMOLOGACJA E20

Produkt sprawdzony oraz przebadany w Polsce co daje gwarancje bezpieczeństwa.

MOŻLIWOŚĆ PRZEKŁADANIA DO INNEGO SAMOCHODU

Przy zmianie pojazdu istnieje możliwość przełożenia zabezpieczenia antykradzieżowego do nowego samochodu. Tym samym płacisz tylko raz za urządzenie i masz je na zawsze.

NIE NARUSZAMY GWARANCJI

Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym nie ma konieczności ingerencji w wiązkę elektryczną pojazdu (rozcinanie) także nie ma obaw co do utraty gwarancji samochodu.

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce