Blokada zapłonu na kod PIN lub przycisk – Immobilizer CAN CanLock

W dobie „profesjonalizacji” złodziejskiego „fachu” warto równie profesjonalnie zabezpieczyć samochód przed kradzieżą – pomoże w tym blokada zapłonu na kod.

Blokada zapłonu na kod PIN/przycisk – jak to działa?

Gdy 15 lat temu zobaczyłem po raz pierwszy film Transporter (2001) marzyłem o Serii 7 (E38) i blokadzie zapłonu na kod. BMW nawet udało mi się kupić (też 735i, ale bez 06 w numerach i nie była czarna). Odblokowanie samochodu za pomocą ukrytej klawiatury było dwie dekady temu dość intrygujące. Dziś blokadę zapłonu na kod złożony z kombinacji przycisków możemy zamontować w niemal każdym samochodzie i skutecznie zabezpieczyć go przed kradzieżą.

Nie musimy nawet instalować żadnych specjalnych przycisków czy klawiatur. Postęp technologiczny i globalne zastosowanie magistrali CAN jako mózgu samochodu, przyniosły spore możliwości.

Blokada zapłony na kod - Immobilizer CAN CanLock od Zabezpiecz-Auto
Miniaturowych rozmiarów CanLock pozwala zastosować blokadę zapłonu na kod – i nie tylko

Wpisanie kodu, to tylko jedna z możliwości odbezpieczenia samochodu przed uruchomieniem – bardziej istotne jest to, jak samochód jest zabezpieczony. Immobilizer CAN CanLock skutecznie zabezpiecza samochód przed kradzieżą, a odblokowanie może odbywać się za pomocą zaprogramowanego kodu, smartfona, bądź specjalnej zbliżeniowej pastylki.


Obejrzyj wideo z nieudanej kradzieży BMW M2 – zobacz, dlaczego warto zainwestować w dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe.

Przeczytaj wpis dotyczący nieudanej kradzieży BMW M2 – właściciel po tym incydencie trafił do nas, by zabezpieczyć auto.

Immobilizer CAN CanLock – skuteczna blokada zapłonu nie tylko na kod i przycisk

Immobilizer CAN to urządzenie miniaturowych rozmiarów, które instalowane jest w samochodzie bez ingerencji w wiązke – dzięki czemu samochód nie traci gwarancji. CanLock komunikuję się z wszystkimi elektronicznymi podzespołami w pojeździe. CanLock operując bezpośrednio wewnątrz magistrali CAN, jest w stanie wydawać różne komendy zależnie od sytuacji. Dzięki temu zakres działania immobilizera CAN jest bardzo szeroki i pozwala zabezpieczyć niemal każdy pojazd. Bez względu na to czy jest to samochód elektryczny, hybryda czy auto z klasyczną jednostką spalinową, czy nawet motocykl. CanLock obsługuje większość samochodów, nawet te sprowadzone z USA, a baza kompatybilnych pojazdów rośnie z każdym dniem.

Immobilizer CAN CanLock – jak chroni?

Film ukazujący jak działa CanLock, w którym nasz spec Kamil wyjaśnia i pokazuje działanie na przykładzie 3 generacji Skody Superb.

Zobacz jak w praktyce działa CanLock – blokada zapłonu na kod

CanLock poza odcięciem zapłonu może oferować znacznie więcej w zależności od wybranego wariantu. Poza unieruchomieniem pojazdu możemy także zainstalować dodatkowy auto-alarm z zamontowanymi dwiema syranami – jedną z zewnątrz, aby skutecznie zaalarmować właściciela i drugą wewnątrz pojazdu o głośności +/- 100 db., by skutecznie przegonić złodzieja z auta. Instalujemy także czujniki położenia i przechyłu, które ochronią przed kradzieżą „na lawetę”, bądź kradzieżą kół.

Dowiedz się więcej o działaniu immobilizera CAN CanLock i zabezpieczeniach antykradzieżowych:

Szukasz skutecznego zabezpieczenia antykradzieżowego do swojego auta? Wypełnij formularz kontaktowy, bądź zadzwoń: 732 080 889 – porozmawiamy jak możemy Ci pomóc zabezpieczyć samochód i spać spokojniej 🙂

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj