WIDEO – Nieudana kradzież BMW M2 – 2020

Jeden z klientów, który do nas trafił, opowiedział nam ciekawą historię – chodzi o jedną udaną kradzież BMW M2 i nieudaną próbę kradzieży drugiego egzemplarza tego samego modelu.

BMW M2 – nieudana kradzież – nagranie z monitoringu

Nasz klient był posiadaczem (pierwszego) egzemplarza BMW M2, który niestety został skradziony metodą na walizkę. Po kradzieży poszkodowanemu udało się kupić drugi egzemplarz tego samego modelu. Złodzieje wrócili w to samo miejsce raz jeszcze – ukraść jeszcze jedno M2. Wszystko szło zgodnie z planem – samochód udało się otworzyć i uruchomić bez problemu. Złodzieje dokonali tego metodą „na walizkę”. Gdy wystarczyło „tylko” odjechać, okazało się, że brama wjazdowa na posesje stawia nieoczekiwany opór. Siłowniki bramy, które nie dały się sforsować, uchroniły przed kradzieżą kolejnego sportowego BMW. Właściciel podzielił się z nami nagraniem z monitoringu, które pokazuje całe zajście jak na dłoni – znajduje się poniżej.

Jak widać na filmie – złodzieje bez problemu poradzili sobie z nowoczesnym samochodem, a seryjne zabezpieczenia nie stanowią ciężkiej bariery. Nie bez znaczenia pozostaje miejsce, w którym parkujemy – gdyby ten sam samochód stał na parkingu przed blokiem – byłby historią. Warto więc korzystać z parkingów podziemnych i dobrze zamykać/zabezpieczać posesję, na której pojazd się pozostawia, nawet jeśli czasem wymaga to poświęcenia niechętnie dodatkowych minut. Właścicielowi udało się kupić drugi egzemplarz dzięki ubezpieczeniu – warto wykupić polisę na wypadek kradzieży w przypadku droższych i nowszych samochodów.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jednak jest montaż dodatkowego zabezpieczenia antykradzieżowego, który nie pozwoli złodziejom uruchomić samochodu. Takim urządzeniem jest Immobilizer CAN – CanLock. System zabezpiecza pojazd nie tylko przed kradzieżą „na walizkę”, ale także „na lawetę czy kradzieżą kół. System jest odporny na wszystkie realne zagrożenia, jest produktem polskim z homologacją i nie narusza gwarancji pojazdu.

Nieudana kradzież BMW M2 (wideo):

Nieudana próba kradzieży BMW M2 – odwiedź kanał Zabezpiecz-Auto.PL w Youtube

Jeśli chciałbyś skutecznie zabezpieczyć swój samochód przed kradzież, zapoznaj się z naszym systemem Immobilizer CAN – CanLock!

Posiadasz swoje nagranie z kradzieży samochodu? Zachęcamy do kontaktu i przekazanie nam treści – w ten sposób edukujemy społeczeństwo o realiach kradzieży samochodów. My odwdzięczymy się rabatem na montaż systemu CanLock!

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj