Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą – instalacja systemu antykradzieżowego

Jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą? Takie pytanie zadaje sobie wielu właścicieli jednośladów. Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą nie musi być problematyczne – musi być skuteczne i wygodne.

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą - jak to zrobić?
Jak zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą? Zaawansowane systemy antykradzieżowe.

Można uchronić się przed kradzieżą montując zaawansowany system antykradzieżowy, który poradzi sobie, nawet jeśli zostaną nam skradzione kluczyki do motocykla! Kradzieże na walizkę, czy wciągnięcie na lawetę także może zostać zniweczone – wystarczy dobre antykradzieżowe zabezpieczenie motocykla.

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą „na walizkę”

Właściciele droższych i nowszych motocykli takich jak np. BMW serii R lub F, posiadają system bezkluczykowy znany dobrze z samochodów. Ten wygodny gadżet na pewno ułatwia codzienne użytkowanie sprzętu, ale ma sporą wadę – podatność na przechwycenie sygnału. Zrobienie tego skutecznie prawie zawsze kończy się kradzieżą pojazdu. Nie musi jednak tak być. Immobilizer CAN CanLock potrafi odciąć zapłon w motocyklu w taki sposób, że „kradzież sygnału” z kluczyka metodą „na walizkę” czy nawet kradzież fizycznie kluczyków, nie oznacza kradzieży motocykla.

Obejrzyj poniższy film, w którym nasz specjalista Kamil pokazuje działanie systemu CanLock na przykładzie BMW F 850 GS z 2017 roku.

Odwiedź nasz kanał na YouTube!

CanLock – jak chroni motocykl przed kradzieżami na wiele sposobów?

Immobilizer CAN CanLock to urządzenie, które zastosowanie znajdzie w wielu pojazdach – tak w samochodach, jak i motocyklach. System swoje działanie opiera o magistrale CAN, czyli mózg każdego współczesnego pojazdu.

Zabezpieczenie przed kradzieżą motocykla BMW
Zabezpieczamy motocykle różnych marek – m.in. BMW, Ducati, Harley-Davidson

Możliwości Immobilizera CAN w motocyklu:

  • Odcięcie zapłonu w motocyklu – ruszyć pojazdem może jedynie właściciel. Wyposażamy klienta w specjalny kod, szyfrowaną aplikację Zabezpiecz Auto, bądź dedykowana pastylkę zbliżeniową.
  • Bardzo głośny auto-alarm z dodatkową syreną – wszelkie niepowołane próby uruchomienia pojazdu skończą się uruchomieniem głośnego alarmu.
  • Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą na lawetę i innymi próbami przestawienia pojazdu – w wariancie CanLock Syrena + Laweta montujemy czujniki przechyłu i położenia pojazdu. System zapisuje dane położenie 3-osiowego sensora w momencie zgaszenia pojazdu, czyli wszelkie próby ruszenia, przestawienia czy wciągnięcia motocykla na lawetę/samochód kończą się uruchomieniem bardzo głośnej syreny.
  • Do systemu CanLock oferujemy moduł GPS – może zdalnie unieruchomić pojazd, badać jego lokalizację i wyznaczać geostrefy i wiele innych. Skuteczna funkcja w przypadku przechowywania motocykla w miejscu niedostępnym na co dzień.

Nasz system jest kompatybilny z wieloma nowszymi motocyklami, których elektronika opiera się o magistralę CAN. Obsługujemy m.in. motocykle BMW, Harley-Davidson i Ducati. Najpopularniejsze motocykle, które zabezpieczaliśmy, to:

  • BMW:
  • Harley-Davidson Dyna FXDF (Fat Bob) od 2014 r.
  • Ducati Multistrada 1260S od 2018 r.
Zabezpieczenie przed kradzieżą Harley Davidson
Zabezpieczenie antykradzieżowe do Harley Davidsona – CanLock

Dowiedz się, czy możemy zabezpieczyć Twój motocykl i wypełnij ten formularz. Masz więcej pytań – skontaktuj się z nami lub zadzwoń: 732 080 889

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj