Zabezpieczenie taksówki przed kradzieżą

Są ludzie, dla których samochód jest nie tylko wygodnym i osobistym środkiem transportu – jest także narzędziem pracy. Mówimy m.in. o taksówkarzach i ich narzędziu pracy – taksówce. O narzędzia należy dbać i je chronić, aby służyły i nie zachwiały pracy – czy zabezpieczenie taksówki przed kradzieżą w tym pomoże?

Zabezpieczenie taksówki przed kradzieżą? Po co?

Z jednej strony wydawałoby się, że ktoś, kto pracuje samochodem, po pierwsze często w nim przebywa, po drugie – ma na niego oko. I jest to z pewnością prawda, ale złodziejowi wystarczy chwila – kilkadziesiąt sekund, żeby samochód ukraść – do tego trzeba mieć już nadzór 24/7. Albo skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe.

No, ale co z tym ryzykiem? Otóż – nie da ukryć się, że taksówki są publicznie eksponowane, a ich kierowcy publicznie widoczni. Idealne warunki dla złodzieja, który chce poznać nawyki właściciela i miejsca pobytu pojazdu. Ba – może nawet odbyć podróż wewnątrz auta i się mu przyjrzeć z bliska. To bez wątpienia jest ryzyko.

Zabezpieczenie taksówki przed kradzieżą
Złodziej może przyjrzeć się taksówce z bliska, aby poznać auto przed kradzieżą

Taksówki oczywiście są różne – lepsze, gorsze, większe, mniejsze, starsze i nowsze, ale te nowsze – posiadające system bezkluczykowy są na kradzież narażone szczególnie – metodą na walizkę. Te auta to jednak mniejszość w tym fachu. 'Uff – ulga” pomyślą właściciele legendarnych egzemplarzy klasy E. No nie do końca – to, że nie posiadamy systemu bezkluczykowego, nie znaczy, że pomiędzy autem a pilotem nie ma komunikacji. Centralny zamek sterowany pilotem, ma dziś już każdy. A taki sygnał także łatwo przechwycić i użyć go do otwarcia auta. Dodatkowa przeszkoda? Stacyjka. Łatwizna.

Jak zabezpieczyć taksówkę? Immobilizer CAN CanLock od Zabezpiecz-Auto.pl

O skuteczności immobilzierów CAN i ich wyższości nad innymi dostępnymi rozwiązaniami pisaliśmy już. Wierzymy w ich skuteczność, a nasz produkt jest produktem polskim, posiadającym pełne wsparcie, homologację i nie narusza gwarancji samochodu.

Nasze urządzenie zabezpiecza samochód poprzez odcięcie zapłonu, ale może także za pomocą czujnika przechyłu uchronić przed kradzieżą na lawetę lub kradzieżą kół. Pomoże także dodatkowa syrena o głośności +/- 100 db – montowana w środku, żeby całkowicie uniemożliwić choćby przebywanie w aucie. Posiadamy wiele wariantów, a montaże realizujemy w całej Polsce – w każdym większym mieście (za opłatą dojeżdżamy w odleglejsze zakątki).

Montaż trwa do 2 godzin i odbywa się w miejscu ustalonym przez właściciela. Nasz produkt i obsługa są cenione przez klientów, co potwierdzają opinie. Wiemy jak zabezpieczyć taksówkę – realizowaliśmy już montaż zabezpieczenia antykradzieżowego w taksówce – galeria realizacji montażu.

Autor: Arkadiusz Lenkiewicz


Szukasz metod na zabezpieczenie swojej taksówki przed kradzieżą? Wyślij nam kontakt do siebie lub zadzwoń 732 080 889 – odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj