Autoalarm od Zabezpiecz-Auto.pl

Lista miast w których montujemy Autoalarmy

Autoalarm to bardzo powszechna metoda zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Takie urządzenia od lat montują producenci aut, ale jest także sporo rozwiązań niezależnych. Kradzieże w Polsce niestety wciąż są codziennością, więc na dobrym zabezpieczeniu samochodu przed kradzieżą powinno zależeć każdemu właścicielowi czterech kółek (ale także dwóch).

Czy samodzielny autoalarm ma jeszcze sens?

Na rynku jest wiele rozwiązań, które próbują nawet gwarantować skuteczne działanie – problem jednak ze standardowymi, samodzielnymi autoalarmami jest taki, że już mało kto na nie reaguje, bo te często wybrzmiewają na osiedlach. Problemem nawet większej wagi jest jednak fakt, że dzisiejsi złodzieje, to nie „szczyle” z łomem, a „fachowcy” w swojej branży, którzy posiadają sprzęt warty dziesiątki tysięcy złotych, aby kradzież przebiegła dyskretnie.

Zobacz jak łatwo złodzieje otworzyli i uruchomili BMW M2 metodą na walizkę bez wyzwalania jakiegokolwiek alarmu!

https://youtu.be/2e_RYfJr1ss

Autoalarm rozszerzony o skuteczne uniemożliwienie uruchomienia pojazdu

Autoalarm samochodowy to oczywiście rozwiązanie, które przede wszystkim ma poinformować właściciela, że coś się z samochodem dzieje. I nawet jeśli taki autoalarm zadziała i zmobilizuje nas, to może być za późno, bo złodzieje wiedzą gdzie szukać i jak szybko działać.

Dlatego właśnie ważne są zabezpieczenia antykradzieżowe, które realnie uniemożliwiają uruchomienie pojazdu, bowiem właśnie tak się kradnie auta – otwiera, uruchamia i odjeżdża. I to wszystko w kilkanaście-kilkadziesiąt sekund.

Rozwiązanie, jakie oferujemy, to nasz autorski, opracowywany i produkowany w Polsce system antykradzieżowy CanLock, który poza tym, że jest bardzo głośnym alarmem potrafi znacznie więcej, m.in.:

https://www.youtube.com/watch?v=yKrbk5hm6Xw

Zainteresowany? Dowiedz się więcej o tym, dlaczego nasze rozwiązanie jest skuteczne?

Immobilizer CAN CanLock – montaż z dojazdem do klienta

Nasza firma posiada wysoko wykwalifikowanych monterów, którzy stacjonują w większych miastach w Polsce. Istnieje także możliwość umówienia montażu w mniejszej miejscowości.

Autoalarm, immobilizer CAN, GPS i wiele więcej – to właśnie CanLock od Zabezpiecz-Auto.pl

Zadzwoń i dowiedz się więcej – 732 080 889

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Twój telefon będzie użyty tylko w celu rozmowy na temat zabezpieczenia samochodu.