Najlepsze w Polsce odcięcie zapłonu do samochodu – montaż Rybnik

Rybnik słynie w Polsce m.in. z organizacji wielkich koncertów takich gwiazd jak Guns’n’Roses, Rod Stewart, 30 Seconds to Mars czy Linkin Park. Jest to jednak również miasto, w którym dużą aktywnością wykazują się złodzieje samochodów – każdego roku w Rybniku ginie około 100 pojazdów osobowych. Tamtejsi złodzieje upodobali sobie szczególnie samochody z dostępem bezkluczykowym „keyless”, które w kilkadziesiąt sekund można ukraść metodą „na walizkę”. Z tego powodu warto zadbać o odpowiednie odcięcie zapłonu.

Takie samochody w dużej liczbie przypadków trafiają prosto do złodziejskich dziupli, gdzie w kilkanaście godzin są rozbierane na części. Zastosowanie przez przestępców zagłuszarek sygnału GPS/GSM skutecznie uniemożliwia szybkie odnalezienie skradzionego pojazdu. Aby uchronić się przed stratą samochodu w Rybniku, warto zdecydować się na montaż nowoczesnego odcięcia zapłonu CanLock.

Odcięcie zapłonu CanLock docenione przez Ekspertów TVN Turbo!
Ochrona przed zagłuszarką GPS

Odcięcie zapłonu w Rybniku - czym jest CanLock?

CanLock to innowacyjne i w pełni skuteczne odcięcie zapłonu, przeznaczone do aut wyposażonych w dostęp bezkluczykowy keyless. CanLock komunikuje się z magistralą CAN i uniemożliwia złodziejom odjechanie samochodem bez dokonania autoryzacji. W zależności od wersji urządzenia, można to zrobić za pomocą kodu PIN, breloka Bluetooth lub wygodnej aplikacji mobilnej.

Szukasz odcięcia zapłonu w Rybniku? Skontaktuj się z nami!

Specjaliści z Zabezpiecz-Auto.pl odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

Zadzwoń do nas!

Odcięcie zapłonu Rybnik - jak działa CanLock?

Eksperci od zabezpieczeń samochodowych są zgodni – w dzisiejszych czasach fabryczny autoalarm nie stanowi już skutecznej ochrony przed złodziejami. Przestępcy używają dzisiaj elektronicznych, wysoce specjalistycznych narzędzi, takich jak „walizka” czy „gameboy” – za pomocą takich urządzeń mogą dokonać kradzieży w zaledwie kilkadziesiąt sekund, nie wzbudzając niczyich podejrzeń!

Odcięcie zapłonu CanLock działa w oparciu o magistralę CAN – system wymiany danych w samochodzie, który kontroluje wszystkie jego podzespoły. Magistrala CAN działa zawsze wtedy, gdy chcemy włączyć klimatyzację, wrzucić bieg wsteczny, ale również uruchomić silnik. CanLock potrafi blokować sygnał biegnący magistralą CAN do kluczowych podzespołów samochodu, takich jak rozrusznik lub skrzynia biegów. Dzięki temu autem po prostu nie można odjechać.

Odcięcie zapłonu CanLock przeznaczone jest do samochodów osobowych z silnikiem benzynowym, diesla, napędem elektrycznym, motocykli oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Urządzenie jest w pełni odporne na kradzieże:

BEZPIECZEŃSTWO GWARANTOWANE HOMOLOGACJĄ

Odcięcie zapłonu CanLock spełnia restrykcyjne wymogi homologacyjne Unii Europejskiej, co odróżnia to urządzenie od tanich, chińskich autoalarmów z portali aukcyjnych.

MOŻLIWOŚĆ PRZEKŁADANIA DO INNEGO SAMOCHODU

Odcięcie zapłonu CanLock można swobodnie przekładać między pojazdami wyposażonymi w magistralę CAN. Nie ważne, ile razy zmienisz samochód - za urządzenie płacisz tylko raz.

FABRYCZNA GWARANCJA POJAZDU ZOSTAJE NIENARUSZONA

Innowacyjna konstrukcja odcięcia zapłonu CanLock sprawia, że w trakcie montażu nie ma potrzeby ingerowania w wiązkę elektryczną samochodu, przecinania kabli, wier

POLSKI SERWIS I GWARANCJA

Odcięcie zapłonu CanLock to urządzenie zaprojektowane i produkowane w Polsce. Nasze serwisy znajdują się na terenie całego kraju.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Odcięcie zapłonu CanLock to urządzenie, którym można sterować za pomocą kodu PIN, wygodnego breloka Bluetooth lub bezpiecznej aplikacji mobilnej.

Odcięcie zapłonu w Rybniku

Opracowane przez Zabezpiecz-Auto.pl, odcięcie zapłonu CanLock, uniemożliwia złodziejom odjechanie samochodem, bez względu na zastosowaną metodę kradzieży.

Blokada może działać na kilka sposobów:

  • silnika nie da się uruchomić – auto nie reaguje na wciśnięcie guzika,
  • silnik uruchamia się na sekundę i gaśnie,
  • silnik uruchamia się, jednak nie ma możliwości zmiany biegów (skrzynia automatyczna)
  • silnik uruchamia się, jednak sprzęgło zostaje dezaktywowane (skrzynia manualna)

 

CanLock Standard

Podstawowa wersja systemu antykradzieżowego, w pełni zabezpiecza auto przed kradzieżą metodą „na walizkę”. Autoryzacja urządzenia odbywa się przy pomocy kodu PIN.

CanLock Comfort

Wyższa wersja, posiadająca wszystkie funkcjonalności pakietu Standard. Dodatkowo, użytkownik może wybierać pomiędzy trzema, wygodnymi metodami autoryzacji (kod PIN, brelok, aplikacja mobilna).

CanLock Premium

CanLock w wersji Premium jest dodatkowo wyposażony w głośną syrenę, która zaalarmuje właściciela samochodu o próbie kradzieży. Urządzenie to jest niezwykle głośne, co uniemożliwia złodziejom przebywanie w pobliżu auta przez dłuższą chwilę.

CanLock Premium+Laweta

Zabezpieczenie antykradzieżowe, które chroni przed kradzieżą nie tylko metodą „na walizkę”, ale również „na lawetę”. Wbudowany czujnik przechyłu i położenia uruchomi syrenę alarmową w przypadku holowania auta, wciągania na lawetę, ale również próby wybicia szyb lub kradzieży katalizatora lub innego elementu wyposażenia wewnętrznego.

CanLock PRO

Najbardziej zaawansowana wersja blokady antykradzieżowej do samochodów typu VAN. CanLock PRO posiada wszystkie funkcjonalności niższych wersji, a dodatkowo urządzenie wyposażone jest w lokalizator GPS z innowacyjną funkcją przeciwzagłuszeniową. Blokada uruchomi głośną syrenę w momencie, w której do auta zbliży się złodziej wyposażony w zagłuszarkę GPS.

Najlepsze na rynku odcięcie zapłonu do samochodu - montaż Rybnik

Marki samochodów, które zabezpieczamy przed kradzieżami w Rybniku

Szukasz skutecznego odcięcia zapłonu w Rybniku? Zaufaj Specjalistom!

Na aukcjach internetowych znajdziemy wiele zabezpieczeń antykradzieżowych, które najczęściej produkowane są w Azji i często nie spełniają wymogów homologacyjnych Unii Europejskiej. Wielu właścicieli aut z keyless kupuje takie urządzenia, chcąc zabezpieczyć auto przed kradzieżą samodzielnie.

Nie warto tego robić! Trzeba pamiętać, że samodzielny montaż urządzeń niewiadomego pochodzenia może skończyć się poważnym uszkodzeniem elektroniki pojazdu!

W dziedzinie zabezpieczeń antykradzieżowych warto zaufać Specjalistom i zdać się na skuteczność odcięcia zapłonu CanLock.  

Dołącz do wielu
zadowolonych klientow

5/5
5/5
Lukas Garwolski
Lukas Garwolski
Czytaj więcej
Polecam z czystym sumieniem. Mialem stycznosc z wieloma systemami zabezpieczen pojazdow. Ten jest jednym z najlepszych jakie mialem okazje przetestowac.
Paweł Nowacki
Paweł Nowacki
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm. Pracownik z tej firmy wszystko wytłumaczył, doradził, podpowiedział, a to bardzo cenie. Pozdrawiam
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Dominik Walkowicz
Dominik Walkowicz
Czytaj więcej
Skutecznie, sprawnie, profesjonalnie. POLECAM
Mariusz Muth
Mariusz Muth
Czytaj więcej
Fachowo, szybko i bezpiecznie. Polecam w 100%. Cena do jakości 10/10
Jakub
Jakub
Czytaj więcej
Polecam! Ekspresowy montaż i świetny kontakt. Wybralem opcje z kombinacją przycisków by ograniczyć ilość rzeczy w kieszeni. Pan Piotr bardzo dobrze doradził. Dziękuje :)
Michał Leśniewski
Michał Leśniewski
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Janek Gałdecki
Janek Gałdecki
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Karol Baran
Karol Baran
Czytaj więcej
Wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie począwszy od kontaktu aż do finalnego montażu. Polecam
Kamil Miłek
Kamil Miłek
Czytaj więcej
Profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, świetny kontakt z klientem. Polecam
Krzysztof Kliber
Krzysztof Kliber
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii - dodał tylko swoją ocenę.
O. L.
O. L.
Czytaj więcej
Polecam, sprawna, fachowa obsługa, Panowie wszystko wytłumaczyli, a ja piłam kawę 😉😁
Witek Mich
Witek Mich
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, samo zabezpieczenie sprawuje się jak należy. Szczerze polecam.
Poprzedni
Następny

Gdzie w Rybniku najlepiej szukać monterów odcięcia zapłonu?

Sprawdź nasze miasta w Polsce gdzie instalujemy odcięcie zapłonu

Potwierdzenie spełnienia skuteczności
i bezawaryjności Zabezpieczenia CanLock

Laboratorium Politechniki Świętokrzyskiej potwierdza na podstawie homologacji E20*116R00/08*004016*00 spełnienie wymagań skuteczności zabezpieczenia CanLock w klasie zabezpieczeń EXTRA.

Instytut Badań i Motoryzacji Bosmal potwierdza spełnienie badań w zakresie testów elektrycznych i temperaturowych

Liczby mówią same za siebie - ilość założonych zabezpieczeń

1

lat doświadczenia w automotive
1 %

zadowolonych klientów
0

skradzionych aut z systemem CanLock
1 +

zabezpieczonych pojazdów
1 +

obsługiwanych modeli samochodów

Realizacji montażu odcięcia zapłonu w Rybniku

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Twój telefon będzie użyty tylko w celu rozmowy na temat zabezpieczenia samochodu.