CanLock Laweta +
Katalizator + Szyby

CanLock Laweta +
Katalizator + Szyby

3450 zł

od

2700

netto z MONTAŻEM i gwarancją

3321 zł brutto

lub raty 0% - 20x167zł

* Ceny mogą się zmienić w zależności od pojazdu

Urządzenie posiada pełną funkcjonalność wersji CanLock Premium Syrena i montowane jest z dodatkowym CZUJNIKIEM PRZECHYŁU I POŁOŻENIA, które aktywuje syrenę podczas zmiany położenia i przechyłu samochodu.Trzyosiowy sensor wykrywa zmianę w trzech osiach i po wykryciu zmiany położenia samochodu względem początkowego położenia, czujnik wyzwala SYRENĘ. Położenie początkowe jest zapamiętywane po zgaszeniu stacyjki. Elektroniczna blokada samochodu wraz w połączeniu z CZUJNIKIEM PRZECHYŁU I POŁOŻENIA oraz BARDZO głośnej SYRENY wewnątrz i na zewnątrz samochodu skutecznie uniemożliwia kradzież auta na LAWETĘ , KATALIZATORA lub po wybiciu SZYB. Możliwe do podłączenia wraz z naszym wysokiej jakości GPS, który zadzwoni do właściciela przy próbie kradzieży CanLock Laweta tworzy mocny zestaw antykradzieżowy samochodu.

Dodatkowa funkcja CallBack + GPS + Blokada

Maksymalne bezpieczeństwo i nowe funkcjonalności !

Już teraz dobierz do swojego zabezpieczenia CanLock dodatkową funkcjonalność „CallBack + GPS”! Dzięki dodatkowemu modułowi, urządzenie zadzwoni do Ciebie gdy rozpozna próbę kradzieży. Dodatkowo masz możliwość podglądu LIVE obecnej lokalizacji pojazdu w przypadku kradzieży.

CanLock z funkcją CallBack to nie tylko powiadomienia i GPS, to znacznie więcej. Dzięki dedykowanej aplikacji będziesz mógł zdalnie zablokować samochód czy sprawdzić jego obecny stan. Urządzenie powiadomi Cię o niedomkniętych oknach czy rozładowanym akumulatorze. Pełna ochrona i zarządzanie systemem z poziomu telefonu. Zadzwoń do nas i zapytaj o pełną listę funkcjonalności.

Sprawdź co potrafi funkcja CallBack + GPS

Powiadomienia na telefon

Bądź zawsze powiadomiony! System CallBack zadzwoni na Twój telefon gdy tylko dojdzie do próby kradzieży. Dzięki czujnikowi położenia osi i drgań dostaniesz powiadomienie gdy złodziej spróbuje ukraść katalizator czy odkręcić koła* (funkcja dostępna w wariancie premium laweta)

Zdalne unieruchomienie auta

Zablokuj auto na odległość! Padłeś ofiarą kradzieży? Znajomy nie chce oddać samochodu? A może prowadzisz wypożyczalnie? Dzięki Funkcji CallBack + GPS możesz zablokować pojazd za pomocą telefonu.

Zdalna Analiza i kontrola

Zyskaj pełną kontrolę nad swoim pojazdem! Niedomknięte okna? Włączone światła? Jednym kliknięciem sprawdzisz stan swojego pojazdu. Dzięki odpowiednim komendom możesz zdalnie sterować systemami w swoim aucie.

Namierzanie
GPS

Ukradli Ci samochód? Sprawdź lokalizację swojego auta! System CallBack + GPS pokaże Ci aktualną pozycję Twojego samochodu. Wystarczy wysłać odpowiednie "polecenie" a system zwróci współrzędne samochodu

+ 1500 zł netto

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce