Zdalne odcięcie zapłonu GPS? Nowoczesna metoda antykradzieżowa i doskonałe rozwiązanie flotowe.

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań antykradzieżowych, niektóre z nich wciąż się jednak rozwijają i niejako łączą funkcje kilku urządzeń – czym jest zdalne odcięcie zapłonu GPS?

Odcięcie zapłonu i lokalizatory GPS – zdalne odcięcie

Obecnie funkcjonują dwa obozy klientów, którzy do kwestii dodatkowych zabezpieczeń antykradzieżowych podchodzą poważnie. Część z nich stara się skutecznie uniemożliwić kradzież auta, inni korzystają z różnej maści lokalizatorów GPS/GSM/radiowych, aby szybko zareagować, gdy do kradzieży dojdzie.

Immobilizer CAN - skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe pozwala na odcięcie zapłonu GPS
Immobilizer CAN – pozwala zabezpieczyć samochód przed kradzieżą, ale także otwiera wiele innych możliwości

Immobilizer CAN, który posiadamy w swojej ofercie, oferowany jest w wielu wariantach. Wierzymy w skuteczność tego rozwiązania i stale jest ono rozwijane. Teraz otrzymało możliwość sprzężenia z modułem GPS.

Czym jest Immobilizer CAN CanLock od Zabezpiecz-Auto.pl?

Immobilizer CAN CanLock jest narzędziem, które pozwala odciąć zapłon w samochodach spalinowych i unieruchomić hybrydy i auta elektryczne. Immobilizer ten wykorzystuje do komunikacji z autem magistrale CAN – mózg każdego pojazdu. CanLock łączy się z szyną CAN i jak równy z równy, może komunikować się z wszystkimi innymi elektronicznymi systemami w samochodzie. To pozwala skutecznie unieruchomić pojazd i nawet jeśli złodziej, który stosuje metodę na walizkę i do auta się dostanie, to nigdzie nim nie ruszy. Poszuka sobie łatwiejszy cel. Metoda działa ta w wielu samochodach, bowiem magistrala CAN jest globalnym standardem, niezależnie czy mowa o Renault, czy Tesli.

Immobilizer CAN CanLock od Zabezpiecz-Auto.pl - odcięcie zapłonu GPS
CanLock od Zabezpiecz-Auto.pl to produkt polski, z homologacją i wsparciem

CanLock posiada wiele wariantów, podstawowe unieruchamiają samochód, a rozszerzone posiadają m.in.: dodatkowy auto-alarm, syrenę o głośności +/- 100 db. montowaną wewnątrz pojazdu (skutecznie wygania z auta), a nawet 3-osiowy czujnik przechyłu i położenia pojazdu, który pozwala uchronić auto przed kradzieżą na lawetę i kradzieżą kół.

Odbezpieczanie immobilizera może odbywać się na kilka sposobów. Podstawowym z nich jest „wpisanie” kodu PIN – sekwencja przycisków wewnątrz samochodu. Istnieje także możliwość odbezpieczenia samochodu za pomocą zbliżeniowej pastylki, bądź smartfona.

CanLock + opcja GPS – zdalne odcięcie zapłonu

Komunikacja z magistralą CAN oraz moduł GPS dają wiele możliwości. Dlatego właśnie w tym kierunku rozwijamy nasz produkt. Nowością jest możliwość sprzęgnięcia dowolnego wariantu CanLock z modułem GPS i stworzenia tym samym odcięcia zapłonu GPS z powiadomieniem na telefon. Jakie idą za tym korzyści?

Zdalne odcięcie zapłonu
CanLock + GPS powiadamia właściciela o próbach kradzieży i innych krytycznych sprawach
  • CanLock komunikuje się poprzez magistralę CAN, która odpowiada za niemalże wszystko, co z samochodem się dzieje, a moduł GPS pozwala na zdalny odczyt i reakcje w czasie rzeczywistym.
  • Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe staje się także możliwością na zarządzanie prędkością, geostrefą obecności, czy zużyciem pojazdu, a to wszystko w formie powiadomień i komunikatów SMS/głosowych.
  • Odcięcie zapłonu GPS pozwala na zdalne unieruchomienie pojazdu. Może być skutecznym zabezpieczeniem podczas dłuższej nieobecności, gdy samochód stoi nieużywany.
  • Urządzenie wykrywa próby kradzieży, zagłuszenia sygnału itp. – powiadamia właściciela o tym wiadomością SMS, bądź powiadomieniem głosowym.

Immobilizer CAN CanLock oferuje teraz kompleksową usługę, która pozwoli zabezpieczyć samochód przed kradzieżą na wiele sposobów, monitorować zdalnie stan pojazdu, odcinać zapłon i powiadamiać właściciela o próbach kradzieży w formie wiadomości LIVE.

Odcięcie zapłonu + GPS – doskonałe rozwiązanie do obsługi flot i wypożyczalni samochodów

Ze względu na swoją charakterystykę, nasz produkt doskonale nada się w branżach, które opierają się o szeroko rozumiane zarządzanie flotami.

Zdalne odcięcie zapłonu GPS
CanLock + GPS to rozwiązanie pozwalające obsługiwać i monitorować pojazdy zdalnie

Zdalne odcięcie zapłonu GPS CanLock, oznacza, że możliwości, jakie daje urządzenie, to m.in.:

  1. Zdalne unieruchomienie samochodu – pozwala na zablokowanie samochodu klientowi, który nie reguluje należności za korzystanie z pojazdu (rat/abonamentu). Jest to także dodatkowe zabezpieczenie auta, które obecnie stoi nieużywane.
  2. Szczegółowe monitorowanie zużycia samochodu, możliwość ograniczania prędkości, zarządzanie geostrefami – mnóstwo możliwości.
  3. Komunikaty i powiadomienia LIVE dotyczące prób kradzieży, zagłuszania sygnału czy innych krytycznych zjawisk związanych z pojazdem.
  4. Dane pozwalają na wyszczególnienie nadmiernego hamowania i przyśpieszania, co pozwala lepiej zrozumieć optymalizację floty pod względem zużycia.

Sam immobilizer CAN jest już skutecznym rozwiązaniem antykradzieżowym, a rozbudowanie go o funkcje GPS poszerza te możliwości o istotne funkcje. W maksymalnym wariancie możliwe jest skonfigurowanie odcięcia zapłonu GPS wraz z auto-alarmem posiadającym 3-osiowy czujnik ruchu i przechyłu pojazdu, a to wszystko z powiadomieniem na telefon.


Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami poprzez ten formularz lub zadzwoń – 732 080 889

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj