Jak immobilizer CAN CanLock powstrzymał przed kradzieżą auta – relacja właściciela

W lutym 2021 roku otrzymaliśmy informację od jednego z naszych klientów, że zamontowany w jego aucie immobilizer CAN powstrzymał przed kradzieżą. Sama próba kradzieży, to oczywiście nieszczęśliwa niespodzianka. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że samochodu ukraść się nie udało – a to dzięki zainstalowanemu w pojeździe zabezpieczeniu antykradzieżowemu, jakim jest immobilizer CAN CanLock.

Nieudana próba kradzieży – immobilizer CAN powstrzymał przed kradzieżą

Samochód, który próbowano ukraść to Toyota RAV4 z 2020 roku z napędem hybrydowym. Należy zaznaczyć, że model RAV4 jest 6-tym najczęściej kradzionym w Polsce. Obok znajdują się także Yaris i Auris, a całość składa się na smutny fakt, że Toyota prowadzi w rankingu najczęściej kradzionych marek samochodów o DMC 3.5 T (stan za rok 2020). Więcej na temat zabezpieczeń antykradzieżowych do aut elektrycznych i hybrydowych znajdziesz tutaj.

Nieudana próba kradzieży Toyota RAV4

Po otrzymaniu informacji o incydencie skontaktowaliśmy się z klientem, a on sam o kradzieży mówi tak:

…wie Pan co – raczej czujny, mam widok na samochód z okna, około 3.30 w nocy zobaczyłem, że lusterka są rozłożone, no to mówię „coś się działo”.

A może mi Pan powiedzieć, gdzie złodzieje szukali blokady?

W całej desce, z obu stron. Zszedłem i rzeczywiściesamochód zdewastowali, przewody pocięli, [urządzenia] chyba nie znaleźli. Spryskali gazem pieprzowym, żeby śladów nie było czy coś, zerwali całą półkę przed pasażerem, ale na szczęście nie udało im się [ukraść].

Czy po wszystkim skontaktował się Pan z policją?

Tak, oczywiście wezwałem policję [śledztwo w toku].

Złodzieje pozostawili w samochodzie sporo szkód, na szczęście pojazd nie odniósł większych obrażeń. Udało się go już naprawić i przywołać do porządku. Właściciel, jak i my cieszymy się z tego, że nasz CanLock immobilizer CAN powstrzymał przed kradzieżą. Cieszy także, że auta nie udało się uruchomić, mimo że złodzieje poświecili sporo zaangażowania w próbę uruchomienia.

Jak widać na przykładzie, nasz system działa z nowymi samochodami, bez względu na rodzaj napędu. To ważne, bo blokady zapłonu, które mechanicznie odcinają zapłon nie zadziałają z samochodami posiadającymi silnik elektryczny. Nasz system to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. Poradzi sobie z unieruchomieniem prawie każdego pojazdu – niezależnie od rodzaju paliwa i napędu. Zabezpieczamy także samochody elektryczne.

Immobilizer CAN CanLock

CanLock to miniaturowe urządzenie, które wiele potrafi. Immobilizer CAN skutecznie unieruchamia samochód, niezależnie od rodzaju paliwa i napędu. System pracuje w oparciu o magistralę CANmózg każdego współczesnego pojazdu.

CanLock potrafi m.in.:

Przeczytaj więcej o naszym systemie – tym jak działa, dlaczego jest skutecznym i stabilnym rozwiązaniem. Zapoznaj się z opiniami na temat Zabezpiecz-Auto.pl i zapoznaj się z realizacjami, które wykonujemy każdego dnia w całej Polsce. Nasze urządzenie posiada homologację E20 i nie narusza gwarancji pojazdu.

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj