Audi - modele

Audi - modele

Mało osób to wie, ale nazwa marki Audi wywodzi się od nazwiska Augusta Horcha, który został wyrzucony z własnej firmy samochodowej. Audi jest łacińskim odpowiednikiem słowa słuchaj, czyli Horch. Audi założona w 1909 roku rozpoczęło swoją światową karierę po wygranych trzykrotnie wyścigach Alpejskich w 1912, 1913 i 194 roku. Audi jest reprezentantem segmentu premium, obecnie w rękach koncernu Volkswagen.

Myśląc o klientach, którzy kupują samochody tej klasy, stworzyliśmy unikalne na rynku urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą samochody właśnie tej marki. Elektroniczna blokada samochodu, czy odcięcie zapłonu jak niektórzy mawiają skutecznie zabezpiecza samochód przed kradzieżą na sławną “walizkę” keyless. Zabezpiecz przed kradzieżą swoje Audi, skorzystaj z naszej oferty unikalnego zabezpieczenia antykradzieżowego. Znajdź swój model i zadzwoń do nas po więcej szczegółów.

SPRAWDZONY - HOMOLOGACJA E20

Produkt sprawdzony oraz przebadany w Polsce co daje gwarancje bezpieczeństwa.

MOŻLIWOŚĆ PRZEKŁADANIA DO INNEGO SAMOCHODU

Przy zmianie pojazdu istnieje możliwość przełożenia zabezpieczenia antykradzieżowego do nowego samochodu. Tym samym płacisz tylko raz za urządzenie i masz je na zawsze.

NIE NARUSZAMY GWARANCJI

Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym nie ma konieczności ingerencji w wiązkę elektryczną pojazdu (rozcinanie) także nie ma obaw co do utraty gwarancji samochodu.

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce