Zdalne odcięcie zapłonu – kamper

Z tego artykułu dowiesz się o zabezpieczeniach antykradzieżowych do kampera. Tematem jest zdalne odcięcie zapłonu kamper to często drogi pojazd, o który warto zadbać, aby nie wpadł w niepowołane ręce.

 • Dlaczego warto zabezpieczyć kampera przed kradzieżą?
 • Czemu samodzielne namierzanie GPS się nie sprawdza?
 • Czym jest kompleksowe rozwiązanie – zdalne odcięcie zapłonu?
 • Co to immobilizer CAN + GPS?
 • Zobaczysz inne zabezpieczone przed kradzieżą kampery.

Kampery to auta o specyficznej charakterystyce – pod spodem mają takie samo podwozie i silnik jak vany czy busy. Charakterystyczne natomiast jest jak z nich korzystamy. Kampery i wszelkiej maści samochody kempingowe są samochodami sezonowymi, które wykorzystujemy w ścisłym celu – turystyce. Ze względu na komfortowe zabudowy, są to często pojazdy drogie, a większość czasu stoją nieużywane i cierpliwie czekają – warto więc zastanowić się nad montażem zabezpieczeń antykradzieżowych.

Zdalne odcięcie zapłonu to najskuteczniejsza forma zabezpieczenia kampera przed kradzieżą

Zabezpieczenie antykradzieżowe do kampera – po co mi to?

 • Kampery parkowane są często z dala od domu i pozostają tam dłuższy czas – to kolosalna przewaga dla złodziei.
 • Parkingi strzeżone i monitorowane garaże na pewno pomagają, ale nie zawsze się sprawdzają.
 • Odkrycie kradzieży kampera z reguły ma miejsce zdecydowanie za późno.

Samochody tego typu często parkujemy z dala od domu, na wszelkiej maści parkingach i w wynajmowanych garażach. Właśnie dlatego są one szczególnie narażone na kradzież – „nie mamy na nich oka”. Złodziej, mając dużo czasu i spokoju, może ukraść takiego kampera dyskretnie. Gdy skradziony zostaje samochód, z którego korzystamy na co dzień, odkrywamy ten fakt szybko. Ile czasu zajmie, nim zorientujemy się, że kamper, którego na co dzień nie używamy został skradziony? 3 dni? Tydzień? Na pewno wystarczająco długo, by złodzieje zajęli się nim „właściwie”.

Zdalne odcięcie zapłonu w samochodzie typu kamper a samodzielny GPS

Ustaliliśmy już, że kampery mają swoją charakterystyczną specyfikę i dlatego też potrzebują nietypowych zabezpieczeń. W tym wypadku archaiczne blokady kierownicy czy skrzyni biegów można schować do szuflady. Potrzebne jest coś, co pozwoli monitorować status pojazdu zdalnie.

Pierwszym co na myśl przychodzi jest tracking GPS, ale czy to na pewno odpowiednie i skuteczne rozwiązanie? Nieszczególnie. Samodzielny moduł GPS nie jest żadnym zabezpieczeniem, a „jedynie” możliwością śledzenia pojazdu, gdy ten już zostanie skradziony. Chyba nie o to chodzi. Kolejną wadą jest także to, że złodzieje potrafią zagłuszać różne sygnały GPS/GSM/radiowe za pomocą jammerów i z tym ciężko jest walczyć. Efekt jest taki, że gdy namierzanie GPS jest jedynym systemem mającym chronić nasz samochód przed kradzieżą tracimy cały arsenał momentalnie.

Jak więc się chronić? Z możliwości zdalnej komunikacji z pojazdem nie ma co rezygnować, ale warto zastosować bardziej kompleksowe rozwiązanie, które poza śledzeniem, będzie powiadamiało nas telefonicznie o wszystkich akcjach związanych z naszym kamperem, ale przede wszystkim będzie zabezpieczeniem, które skutecznie unieruchomi pojazd.

Zobacz przykładowe realizacje montażu systemu CanLock w kamperach:

Zdalne odcięcie zapłonu + GPS – najlepsze rozwiązanie antykradzieżowe kampera

Odpowiedzią na opisane problemy jest immobilizer CAN, który skutecznie odcina zapłon, a sprzężony z modułem GPS pozwoli nam nie tylko kontrolować lokalizację pojazdu, ale także zdalnie odciąć zapłon i powiadomi nas, gdy z samochodem będzie się działo coś niepożądanego!

Immobilizer CAN CanLock + GPS to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie. CanLock to produkt, który odpowiada realnym potrzebom i przeciwstawia się możliwościom/umiejętnościom złodziei. Co ważne w przypadku zabezpieczeń antykradzieżowych – nasz system jest autorskim rozwiązaniem, a tylko taki jest skuteczny, ponieważ złodzieje nie znając zasady jego działania, nie mogą sobie z nim poradzić. Zdalne odcięcie zapłonu wraz z modułem GPS, jakie oferujemy, to produkt opracowany i rozwijany w Polsce. Posiada homologację E20 i co ważne – jego montaż nie narusza gwarancji pojazdu.

Nasz ekspert pokazuje jak działa blokada i rozbrojenie systemu w kamperze!

Odwiedź nasz YouTube!

Jak CanLock + GPS potrafi zabezpieczyć kampera przed kradzieżą?

CanLock + GPS odcina zapłon lokalnie i daje możliwość zrobienia tego zdalnie. Ponadto bada stan oraz status pojazdu i pozwala na skonfigurowanie dowolnych powiadomień SMS/głosowych. Dzięki temu dowiemy się, że ktoś robi coś przy aucie. Nowatorską opcją jest rozwiązanie, które poinformuje nas w czasie rzeczywistym, że ktoś próbuje zagłuszać sygnał! Co potrafi immobilizer CAN CanLock + GPS?

 • CanLock komunikuje się poprzez magistralę CAN, która odpowiada za niemalże wszystko, co z samochodem się dzieje, a moduł GPS pozwala na zdalny odczyt i reakcje w czasie rzeczywistym.
 • Skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe staje się także możliwością na zarządzanie prędkością, geostrefą obecności, czy zużyciem pojazdu, a to wszystko w formie powiadomień i komunikatów SMS/głosowych.
 • Odcięcie zapłonu GPS pozwala na zdalne unieruchomienie pojazdu. Może być skutecznym zabezpieczeniem podczas dłuższej nieobecności, gdy samochód stoi nieużywany.
 • Urządzenie wykrywa próby kradzieży, zagłuszenia sygnału itp. – powiadamia właściciela o tym wiadomością SMS, bądź powiadomieniem głosowym.
 • Komunikaty i powiadomienia LIVE dotyczące prób kradzieży, zagłuszania sygnału czy innych krytycznych zjawisk związanych z pojazdem.

Samodzielny immobilizer CAN to skuteczne rozwiązanie antykradzieżowe, ale rozbudowanie go o moduł GPS, to możliwość, która powstała z myślą o pojazdach, które stoją długo nieużywane – takim samochodem jest kamper. CanLock + GPS sprawdzi się także przy obsłudze flot!

Skontaktuj się z nami lub zadzwoń pod numer 732 080 889 i dowiedz się jak zabezpieczyć kampera przed kradzieżą. Zdalne odcięcie zapłonu jest odpowiedzią!

Play Video

CanLock w
TVN TURBO

CanLock w
TVN UWAGA!

Dołącz do wielu
zadowolonych klientow

5/5
5/5
Lukas Garwolski
Lukas Garwolski
Czytaj więcej
Polecam z czystym sumieniem. Mialem stycznosc z wieloma systemami zabezpieczen pojazdow. Ten jest jednym z najlepszych jakie mialem okazje przetestowac.
Paweł Nowacki
Paweł Nowacki
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm. Pracownik z tej firmy wszystko wytłumaczył, doradził, podpowiedział, a to bardzo cenie. Pozdrawiam
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Dominik Walkowicz
Dominik Walkowicz
Czytaj więcej
Skutecznie, sprawnie, profesjonalnie. POLECAM
Mariusz Muth
Mariusz Muth
Czytaj więcej
Fachowo, szybko i bezpiecznie. Polecam w 100%. Cena do jakości 10/10
Jakub
Jakub
Czytaj więcej
Polecam! Ekspresowy montaż i świetny kontakt. Wybralem opcje z kombinacją przycisków by ograniczyć ilość rzeczy w kieszeni. Pan Piotr bardzo dobrze doradził. Dziękuje :)
Michał Leśniewski
Michał Leśniewski
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Janek Gałdecki
Janek Gałdecki
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Karol Baran
Karol Baran
Czytaj więcej
Wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie począwszy od kontaktu aż do finalnego montażu. Polecam
Kamil Miłek
Kamil Miłek
Czytaj więcej
Profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, świetny kontakt z klientem. Polecam
Krzysztof Kliber
Krzysztof Kliber
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii - dodał tylko swoją ocenę.
O. L.
O. L.
Czytaj więcej
Polecam, sprawna, fachowa obsługa, Panowie wszystko wytłumaczyli, a ja piłam kawę 😉😁
Witek Mich
Witek Mich
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, samo zabezpieczenie sprawuje się jak należy. Szczerze polecam.
Poprzedni
Następny

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Potwierdzenie spełnienia skuteczności i bezawaryjności Zabezpieczenia CanLock

Zobacz jak działa CanLock

Play Video

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Twój telefon będzie użyty tylko w celu rozmowy na temat zabezpieczenia samochodu.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj