Jak zabezpieczyć samochód wodorowy przed kradzieżą?

CanLock jest cyfrowym zabezpieczeniem antykradzieżowym, które pozwala zabezpieczyć nie tylko samochody spalinowe, hybrydowe oraz elektryczne. Od 2021 roku jako pierwsi na naszym rynku zabezpieczamy także samochody wodorowe!

Taka możliwość pojawiła się wraz z premierą najnowszej Toyoty Mirai II generacji. CanLock jest urządzeniem opierającym się komunikację wewnątrz magistrali CAN, która można nazwa mózgiem każdego współczesnego samochodu.

Jako innowacyjna firma, za cel obraliśmy sobie opracowanie zabezpieczenia do aut z napędem wodorowym, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. W naszej ofercie już jakiś czas temu pojawiła się możliwość zabezpieczania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu CanLock:

Samochód wodorowy – czym jest?

Samochody z napędem wodorowym, przez wielu uznawane są za jedyną słuszną przyszłość auto-mobilności. Taka opinia krąży w światku motoryzacyjnym, ponieważ typowe auta elektryczne wciąż mają problem z żywotnością i stabilnością akumulatorów. W przypadku samochodów zasilanych wodorem ten problem nie występuje, ponieważ ogniwa wodorowe stanowiące fundament tego rozwiązania mają znacznie większą żywotność i nie są tak podatne na zmiany temperatur.

Samochód wodorowy - Toyota Mirai - CanLock zabezpieczenie aut wodorowych

Samochód wodorowy, to w zasadzie auto elektryczne, ponieważ wodór będący paliwem, napędza silniki elektryczne, a nie typowo mechaniczne. Takie rozwiązanie zdaje się mieć sporo sensu, ponieważ silniki te mają jedną ogromną przewagę nad jednostkami spalinowymi. Sprawność tych motorów jest co najmniej dwukrotnie wyższa, ze względu na znacznie prostszą konstrukcję. Silnik spalinowy ma tylko jeden ruchomy element, a także nie generuje tyle tarcia i ciepła, które energię marnują.

Rozwiązanie to także wpisuję się w obecną politykę koncernów samochodowych, które chcą, a także muszą redukować ślad węglowy ze względu na coraz ostrzejsze restrykcje norm emisji spalin i świadomość dotyczącą środowiska naturalnego. Ponadto, porównując samochody zasilane wodorem, do elektrycznych posiadających akumulatory, zaznaczyć trzeba, że znika problem związany z uciążliwą i drogą utylizacją odpadu, jakim są rzeczone akumulatory.

CanLock nadąża za rozwojem technologii w świecie motoryzacji, a nasi inżynierowie zapomnieli jak nazywają się ich małżonki, bo niestrudzenie pracują nad rozwojem naszego produktu! 🙂


Jesteś zainteresowany zabezpieczeniem swojego samochodu? Skontaktuj się lub zadzwoń pod 732 080 889

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj