Immobilizer + alarm – kompleksowe zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu?

Immobilizer to jedno z popularniejszych urządzeń mających zabezpieczyć samochód przed kradzieżą, drugi w kolejce jest alarm samochodowy. A co gdyby zestawić oba i dorzucić jeszcze kilka funkcji?

Immobilizer + alarm (autoalarm) – po co?

Wielu kierowców decydujących się na alarm samochodowy wierzy, że to skuteczne rozwiązanie antykradzieżowe. Dobry autoalarm z głośną syreną i czujnikami z pewnością może szybko i sprawnie powiadomić właściciela samochodu, że ktoś próbuje go okraść. Jest to jednak sytuacja, w której złodziej korzysta z niedyskretnych metod kradzieży.

Nawet najlepszy autoalarm nie sprawdzi się, jeśli złodziej oszuka system w samochodzie i zostanie zidentyfikowany jako prawowity właściciel. Taka możliwość idzie za kradzieżą „na walizkę” – w takim przypadku alarm nawet nie zostanie uruchomiony, ponieważ samochód stwierdzi, że wszystko jest w porządku.

Jak wygląda kradzież „na walizkę”?

Jak zabezpieczyć keyless w 2021 roku? Kradzież na walizkę

Dlatego sensownym rozwiązaniem jest skorzystanie z wariantu, jakim jest skuteczne odcięcie zapłonu w zestawieniu z dobrym autoalarmem. Immobilizer CAN + alarm dają gwarancję, że w przypadku „chamskiej” kradzieży, syrena szybko nas poinformuje. Zaś złodzieje, którym uda się ominąć alarm i tak samochodu nie uruchomią, ponieważ ten będzie wymagał dodatkowej autoryzacji – takiej, dzięki której nikt niepowołany z samochodu nie skorzysta – nawet jeśli ukradnie nam kluczyki!

Zobacz, jak łatwo ukraść dzisiaj drogi samochód metodą „na walizkę” – kradzież BMW serii 5!

Odwiedź nasz YouTube!

CanLock – immobilizer CAN + autoalarm + GPS +…

Rozwiązaniem, jakie oferujemy, jest kompleksowy system antykradzieżowy CanLock. Nasze urządzenia przez ostatnie lata potwierdziły swoją skuteczność, niwecząc próby kradzieży.

Przeczytaj:

System ten jest opracowany i rozwijany w Polsce, a nasi monterzy realizują zlecenia montażu w całej Polsce, do każdego auta podchodząc indywidualnie. To bardzo ważne, ponieważ jedynie autorskie i niepoznane przez złodziei systemy antykradzieżowe są skuteczne. Działa tu zasada, który mówi, że jeśli coś jest powszechnie dostępne, to złodziej się z tym zapozna i nauczy rozbrajać. W przypadku CanLocka taki scenariusz jest niemożliwy.

Nasz ekspert tłumaczy, jak działa CanLock – immobilizer + alarm!

Odwiedź nasz YouTube!

Immobilizer CAN CanLock swoją skuteczność opiera o komunikację wewnątrz magistrali CAN, pozwalając zabezpieczyć samochody spalinowe, elektryczne i hybrydowe.

Sam immobilizer można rozbudować o dodatkowe segmenty, które oferujemy w różnych wariantach. CanLock to nie tylko immobilizer, może być także autoalarmem sprzęgniętym z syrenami i czujnikami, które zareagują, gdy ktoś będzie próbował przestawić lub przychylić samochód oraz pozwoli namierzyć pojazd przed GPS!

GPS do auta
CanLock od Zabezpiecz-Auto.pl – Immobilzier + alarm

Możliwe jest także dodanie modułu GPS do całego systemu.

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów i odwiedź zakładkę realizacji, by zobaczyć jakie samochody zabezpieczamy. Wielu naszych klientów posiada pojazdy luksusowe i drogie – to właśnie takie auta padają łupem złodziei najczęściej.

Szukasz kompleksowego systemu antykradzieżowego do samochodu? CanLock Immobilizer + alarm + GPS w jednym. Skontaktuj się i porozmawiajmy jak możemy Ci pomóc 732 080 889

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Zobacz jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto. Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Wyjaśnimy dokładnie jak działa nasz system i dlaczego jest tak skuteczny.

Montaż w całej Polsce

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj