Dodatkowe zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą – nietypowe, autorskie systemy!

Jakie dodatkowe zabezpieczenia samochodu wybrać? Na rynku dostępna jest spora liczba zabezpieczeń antykradzieżowych. Przybierają one różną formę – systemy mechaniczne, etui na piloty KeyLess, namierzanie GPS oraz cyfrowe zabezpieczenia antykradzieżowe do samochodu.

Dodatkowe i ukryte zabezpieczenia do samochodu – cyfrowe systemy antykradzieżowe

Cyfrowe systemy antykradzieżowe mają ogromną przewagę nad pozostałymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami. W obecnych czasach nowoczesne samochody posiadają całą masę elektroniki, różne magistrale oraz dziesiątki komputerów sterujących. Oczywiście niesie to za sobą mnóstwo zalet i wygody, ale to właśnie ten fakt wykorzystują złodzieje samochodów.

Dodatkowe zabezpieczenia samochodu - nietypowe i ukryte zabezpieczenie samochodu
Dodatkowe zabezpieczenia do samochodu – muszą być nietypowe i autorskie, aby były skuteczne!

Liczba kradzieży w Polsce w ciągu ostatnich dekad zmalała istotnie, niemniej wciąż jest to proceder powszechny. Ponadto zauważamy stagnację w statystykach kradzieży w ciągu ostatnich lat. Doszliśmy do pewnego poziomu, w którym złodzieje radzą sobie ze znaczną większością zabezpieczeń. Sytuacje miało poprawić namierzanie GPS, ale ma ono istotną wadę – jest jedynie systemem pozwalającym namierzyć pojazd po kradzieży, a niestety, gdy złodziej już odjechał, to zagłuszenie takiego sygnału jammerem nie jest dla niego problemem. W efekcie samodzielne namierzanie GPS w znacznej większości przypadków się nie sprawdza.

Złodzieje wykorzystują zaawansowaną technologię, aby dostać się do pojazdu i go uruchomić. Z tego też powodu jedynym skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie zaawansowanej technologii, która kompleksowo zabezpieczy nasz samochód w sposób nietypowy, a urządzenie będzie dobrze ukryte.

Immobilizer CAN CanLock – nietypowe i skuteczne zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą

Immobilizer CAN CanLock to urządzenie, które wpisuje się w potrzeby właścicieli aut chcących skutecznie zabezpieczyć swój pojazd. CanLock to dodatkowe i nietypowe zabezpieczenie samochodu, którego kompleksowość i skuteczność opiera się o magistralę CAN.

Skuteczność immobilizer CAN CanLock opiera się o magistralę CAN – jest to szyna służąca wymianie danych. Umożliwia wzajemną komunikację pomiędzy modułami elektronicznymi w pojeździe. Pozwala osiągnąć prędkość do 1 Mb/s i jest dwuprzewodową, pół-dupleksową siecią. Każdy podsystem sieci jest równorzędny.

Czytaj więcej…

Immobilizer CAN CanLock to system autorski, który został opracowany i jest rozwijany w Polsce. Posiada homologację E20, a jego montaż jest bezinwazyjny, dzięki czemu samochód nie traci gwarancji.

Co istotne – nasi monterzy zakładają systemy w całej Polsce, a do każdej realizacji podchodzą indywidualnie, dzięki czemu każdy pojazd wyposażony w CanLock jest zabezpieczony inaczej.

Sedno sprawy to słowo „autorski” – choć na rynku istnieje wiele zabezpieczeń antykradzieżowych, to są one powszechnie znane i każdy złodziej po zapoznaniu się z działaniem rozwiązania jest w stanie je szybko rozbroić – w przypadku naszego systemu, taki problem nie występuje.

Czym cechuje się immobilizer CAN CanLock? – Dodatkowe zabezpieczenia samochodu –

  • Pozwala na indywidualne skonfigurowanie zabezpieczenia w nowoczesnym samochodzie — bez względu na rodzaj posiadanego napędu. CanLock działa z silnikami spalinowy, a także z autami elektrycznymi i hybrydowymi. Każdy samochód jest cyfrowo unieruchamiany i nawet kradzież kluczyka do samochodu nie musi kończyć się kradzieżą samochodu – pojazd może autoryzować jedynie właściciel lub poinstruowana i wyposażona w odpowiednie narzędzia osoba.
  • Brak emisji jakichkolwiek fal elektromagnetycznych — nie ma możliwości zagłuszenia sygnału i kradzieży samochodu „na walizkę” i „na game-boya”.
  • Immobilizer CAN daje możliwość sparowania z dodatkowymi syrenami, czujnikami przechyłu oraz specjalnym modułem GPS, a także aplikacją w telefonie, która pozwala komfortowo autoryzować się w urządzeniu.
  • Możliwe jest przeniesienie do innego pojazdu. Urządzenie posiada także tryb serwisowy.
  • Instalacja przebiega bez przecinania przewodów — dzięki czemu gwarancja pojazdu nie zostaje naruszona.
  • Homologacja E20 – urządzenie posiada stosowną homologację, co nie tylko legalizuje produkt, ale pozwala także na negocjowanie rabatów przy zakupie ubezpieczenia.
  • Nie wymaga opłacania abonamentu — jest to typowa cecha samodzielnego namierzania GPS.


Kradzież na walizkę – dodatkowe, ukryte i nietypowe zabezpieczenia samochodu

O kradzieżach na walizkę pisaliśmy już sporo, ponieważ to najpopularniejsza metoda kradzieży. Zobacz poniższy film, żeby zrozumieć, jak łatwa dziś jest kradzież samochodu – bez względu czy to Renault, BMW, Porsche czy jakikolwiek inny pojazd. Cena nie ma tu znaczenia – ADAC sprawdziło podatność samochodów na kradzież „na walizkę” i niestety niemal żadne się nie uchroniło.

Odwiedź nasz kanał YouTube!

Poznaj immobilizer CAN CanLock lepiej!

Dodatkowe zabezpieczenia samochodu do Twojego auta? Wypełnij formularz kontaktowy, bądź zadzwoń: 732 080 889 – porozmawiamy jak możemy Ci pomóc zabezpieczyć samochód!

Play Video

CanLock w
TVN TURBO

CanLock w
TVN UWAGA!

Dołącz do wielu
zadowolonych klientow

5/5
5/5
Lukas Garwolski
Lukas Garwolski
Czytaj więcej
Polecam z czystym sumieniem. Mialem stycznosc z wieloma systemami zabezpieczen pojazdow. Ten jest jednym z najlepszych jakie mialem okazje przetestowac.
Paweł Nowacki
Paweł Nowacki
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm. Pracownik z tej firmy wszystko wytłumaczył, doradził, podpowiedział, a to bardzo cenie. Pozdrawiam
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Dominik Walkowicz
Dominik Walkowicz
Czytaj więcej
Skutecznie, sprawnie, profesjonalnie. POLECAM
Mariusz Muth
Mariusz Muth
Czytaj więcej
Fachowo, szybko i bezpiecznie. Polecam w 100%. Cena do jakości 10/10
Jakub
Jakub
Czytaj więcej
Polecam! Ekspresowy montaż i świetny kontakt. Wybralem opcje z kombinacją przycisków by ograniczyć ilość rzeczy w kieszeni. Pan Piotr bardzo dobrze doradził. Dziękuje :)
Michał Leśniewski
Michał Leśniewski
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Janek Gałdecki
Janek Gałdecki
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Karol Baran
Karol Baran
Czytaj więcej
Wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie począwszy od kontaktu aż do finalnego montażu. Polecam
Kamil Miłek
Kamil Miłek
Czytaj więcej
Profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, świetny kontakt z klientem. Polecam
Krzysztof Kliber
Krzysztof Kliber
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii - dodał tylko swoją ocenę.
O. L.
O. L.
Czytaj więcej
Polecam, sprawna, fachowa obsługa, Panowie wszystko wytłumaczyli, a ja piłam kawę 😉😁
Witek Mich
Witek Mich
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, samo zabezpieczenie sprawuje się jak należy. Szczerze polecam.
Poprzedni
Następny

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Potwierdzenie spełnienia skuteczności i bezawaryjności Zabezpieczenia CanLock

Zobacz jak działa CanLock

Play Video

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.

Odezwiemy się do Ciebie!

Twój telefon będzie użyty tylko w celu rozmowy na temat zabezpieczenia samochodu.