4x4SERIES dołącza do grona Partnerów Zabezpiecz-Auto.pl

Zadzwoń i o trzymaj rabat

Kod rabatowy: -

Podczas codziennej pracy mamy do czynienia z różnymi modelami samochodów i – co za tym idzie – odmiennymi wymaganiami Naszych Klientów. Nieprzerwanie staramy się poszerzać naszą ofertę tak, by jak najlepiej odpowiadała na oczekiwania właścicieli różnych aut. Dlatego właśnie ostatnimi czasy do grona Naszych Partnerów dołączyła firma 4x4SERIES, która posiada szeroką ofertę akcesoriów służących do modyfikacji samochodów z napędem na cztery koła: SUV-ów, klasycznych terenówek  i nie tylko.

Od teraz 4x4SERIES w gronie Partnerów Zabezpiecz-Auto.pl

4x4SERIES: popularność aut z napędem na cztery koła sukcesywnie rośnie

Samochody z napędem na cztery koła mają coraz szersze grono wielbicieli. Na taki stan rzeczy wpływa przede wszystkim rosnąca popularność samochodów typu SUV i Crossover, które sukcesywnie zabierają rynek  autom z innym typem nadwozia.

„Warto zaznaczyć, że w 2020 roku, samochody typu SUV stanowiły aż 40 procent wszystkich aut, zarejestrowanych w tym czasie w Polsce. SUV-y odbierają rynek przede wszystkim autom typu hatchback, których popularność lawinowo spada” – tłumaczą eksperci ds. sprzedaży.

Chcesz wyposażyć swoje auto terenowe  w zabezpieczenie antykradzieżowe niewrażliwe na nowoczesne metody kradzieży? Zadzwoń pod numer 732 080 889 – Nasi Specjaliści pomogą dobrać rozwiązanie idealne do Twojego samochodu 4×4.

Świetne wyniki sprzedażowe dotyczące modeli z napędem na cztery koła sugerują, że Klienci salonów motoryzacyjnych widzą w SUV-ach i „terenówkach” dodatkową wartość, która zasługuje na większy, aniżeli w przypadku innych samochodów, wydatek.

4x4SERIES: z czego wynika duża popularność aut z napędem na cztery koła?

Samochody o większych gabarytach mają swoje oczywiste plusy, dzięki którym są one łakomym kąskiem na rynku samochodów nowych i używanych. Wiele osób decydujących się na tego typu zakup, wskazuje na wygląd nadwozia, który bez wątpienia zwraca uwagę przechodniów i innych kierowców, a także sugeruje aktywny tryb życia. Dla wielu użytkowników samochodów z napędem na cztery koła to fakt nie bez znaczenia.

Posiadanie auta z napędem 4×4 to duży prestiż na drodze. Źródło: www.4x4series.com

Poza tym, istotna jest tutaj również kwestia bezpieczeństwa. Większość obecnie produkowanych samochodów z napędem 4×4 ma konstrukcję ramową, co zapewnia większą sztywność nadwozia i zwiększa bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowo, zwiększa się również komfort prowadzenia takiego auta – kierowca siedzi nieco wyżej za kierownicą, co ułatwia obserwację sytuacji na drodze. Pomagają tu również duże powierzchnie przeszklone oraz większe, aniżeli w innym aucie, lusterka.

W kwestii bezpieczeństwa należy również zwrócić uwagę na większe wymiary samochodu z nadwoziem terenowym w porównaniu z klasycznym hatchbackiem – często zdarza się, ze auta te bazują na tej samej płycie podłogowej. Dłuższy i szerszy przedział silnika w samochodach z napędem na cztery koła daje inżynierom możliwość lepszego kontrolowania stref zgniotu, co wpływa na bezpieczeństwo pasażerów.

Większe auta chwalą sobie nie tylko kierowcy, ale również pasażerowie – najczęściej członkowie rodziny. Z samochodów z nadwoziem typu SUV lub terenowym, dzięki wyżej usytuowanym fotelom, łatwiej się wysiada lub wsiada, dużo prostszy jest również montaż dziecięcego fotelika.

Auta terenowe są również lepiej wyposażone – głównie w systemy bezpieczeństwa czynnego. Często znajdziemy tam aktywny tempomat, asystenta pasa ruchu lub asystenta martwego pola – nawet w najniższych wersjach wyposażeniowych. Nie bez znaczenia jest tutaj również sam napęd na cztery koła, który znacznie ułatwia prowadzenie samochodu, zwłaszcza w kiepskich warunkach atmosferycznych.

Samochody terenowe można doposażyć w specjalne osłony oraz lepsze oświetlenie. Wszystko to znajdziemy w sklepie 4x4SERIES. Źródło: www.4x4series.com

Napęd 4×4 będzie świetnym wyborem nie tylko w przypadku wyjazdów w teren, świetnie sprawdzi się również w mieście. Większy prześwit, większy skok zawieszenia, duże koła i opony o wyższym profilu –  to podstawowy arsenał aut terenowych, walczących w miejskiej dżungli. Dzięki takiemu zestawowi znalezienie miejsca parkingowego na chodniku będzie dużo prostsze; niestraszne okażą się również wszelkie nierówności w nawierzchni, których na naszych drogach nie brakuje.

4x4SERIES: modyfikacje zwiększające możliwości auta 4×4

Samochody z napędem na cztery koła do doskonała baza do przeprowadzania wielu modyfikacji, które mogą zwiększać komfort użytkowania oraz możliwości auta. W ofercie Naszego Partnera 4x4SERIES znajdziecie Państwo m.in. kompleksowy wybór oświetlenia do samochodów terenowych (lampy dzienne, lampy robocze, mocowania, lampy do pojazdów ATV), panele LED, zderzaki, maski, grille, progi i poszerzenia, płyty i osłony, felgi, bagażniki i wiele, wiele więcej.

Dzięki częściom od 4x4SERIES można zwiększyć możliwości auta terenowego. Źródło: www.4x4series.com

Dzięki tego typu akcesoriom można uczynić auto terenowe samochodem zarówno do jazdy dziennej, jak również do ciężkiej, brudnej pracy w terenie – wszystko po to, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w pojazdach z napędem na cztery koła.

4x4SERIES: zabezpieczenia antykradzieżowe dla samochodów z napędem na cztery koła

Dzięki współpracy Zabezpiecz-Auto.pl z firmą 4x4SERIES, od teraz można wyposażyć  swoje auto terenowe w niezawodne zabezpieczenie antykradzieżowe CanLock. Dlaczego to tak istotne?

Samochody z napędem na cztery koła, czy to SUV-y, crossovery, czy też klasyczne „terenówki” lub pickupy, bez wątpienia zwracają uwagę na drodze. Nie chodzi tutaj o przechodniów lub innych kierowców, ale przede wszystkim o złodziei samochodów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z dużej wartości takiego auta.

Skradzione samochody dziupla
Auta z napędem na cztery koła coraz częściej padają łupem złodziei. Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/dziupla-zlikwidowana-8-osob-zatrzymanych-3-auta-odzyskane/eh162vh

„Jako, że segment samochodów z napędem na cztery koła rośnie w siłę już od kilku lat, to również wśród przestępców można zauważyć wzrost zainteresowania tego typu pojazdami. Wynika to głównie ze stale rosnącego zapotrzebowania na części do takich samochodów, które nie są tanie – oferowanie kradzionych części po niższej cenie przynosi grupom przestępczym niemały zarobek” – alarmuje Specjalista Zabezpiecz-Auto.pl.

Najpopularniejsze są rzecz jasna auta japońskich i niemieckich marek, których udział w rynku samochodów z napędem na cztery koła jest największy. Wielu właścicieli takich aut decyduje się na montaż różnego rodzaju systemów lokalizacyjnych, które w założeniu mają pomóc szybko namierzyć współrzędne skradzionego pojazdu, zanim zostanie on przerobiony na części.

Niestety, przestępcy zajmujący się kradzieżami samochodów, od dłuższego czasu potrafią sobie świetnie radzić z tego typu zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Stosują oni wyspecjalizowane urządzenia, zwane zagłusz arkami GPS – po ich uruchomieniu lokalizator zainstalowany w samochodzie staje się bezradny, przez co właściciel auta często nawet nie wie, że padło ono łupem, przestępców.

Zagłuszarka GPS
Dzięki takim urządzeniom, złodzieje samochodów mogą neutralizować lokalizatory GPS z samochodach terenowych. Źródło: https://gannet.pl/zlodzieje-zagluszaja-na-potege/

CanLock – skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodów z napędem 4×4

Aby skutecznie zabezpieczyć kosztowne auto terenowe przed kradzieżą, lokalizator GPS nie wystarczy. W poszukiwaniu systemów antykradzieżowych, swój wzrok warto zwrócić przede wszystkim na urządzenia, które opierają swoje działanie na magistrali CAN, w którą wyposażone jest każe obecnie produkowane auto.

https://youtu.be/fr_duVj1WNA
Skuteczne zabezpieczenie do samochodów terenowych

CanLock produkowany przez Zabezpiecz-Auto.pl wykorzystuje ten system transmisji danych i blokuje komponenty, które są niezbędne do uruchomienia silnika i odjechania samochodem – może być to np. układ zapłonowy, ale również skrzynia biegów.

Autoryzacja, w zależności od wersji zainstalowanego urządzenia, może przebiegać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest ustalony kod PIN, który wykorzystuje fabryczne przyciski samochodu, manetki oraz pedały – nie ma więc konieczności instalacji dodatkowej, rzucającej się w oczy i jednoznacznie wskazującej na obecność zabezpieczenia, klawiatury.

Zabezpiecz-Auto.pl blokada antykradzieżowa
Skuteczna blokada antykradzieżowa do samochodów z napędem 4×4.

Poza tym, właściciel samochodu może odblokować system zabezpieczający również przy pomocy wygodnego breloczka Bluetooth lub aplikacji mobilnej, które w wersji CanLock PRO posiada również szereg innych opcji, takich jak np. zdalne uruchomienie pojazdu.

4x4SERIES: zalety zabezpieczenia antykradzieżowego do samochodów z napędem na cztery koła

  • Odporność na nowoczesne metody kradzieży

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym,  CanLock w pełni chroni auto terenowe przed kradzieżami metodą „na walizkę”, „na kopiowanie kluczyków” lub „na lawetę”. Ponadto urządzenie jest odporne na działanie wszelkiego rodzaju zagłuszaczy sygnału GPS oraz detektorów fal.

  • Możliwość przekładania do innego auta

Jeśli samochody terenowe to Twoja słabość, to nie będziesz musiał ponawiać zakupu urządzenia CanLock w przypadku, w którym postanowisz zmienić auto na inne. Immobilizer CAN od Zabezpiecz-Auto.pl może być przekładany między autami, wyposażonymi w magistralę CAN.

  • Bezpieczeństwo dla konstrukcji samochodu

W przeciwieństwie do mechanicznych zabezpieczeń antykradzieżowych, montaż urządzenia CanLock nie wymaga ingerencji w elektronikę lub ruchome komponenty mechaniczne auta. Dzięki temu nie ma ryzyka, że zabezpieczenie antykradzieżowe uszkodzi silnik, kolumnę kierowniczą lub skrzynię biegów. Dodatkowo, CanLock posiada wszelkie wymagane prawem europejskim atesty i homologację.

  • Zachowana fabryczna gwarancja

Montaż zabezpieczenia CanLock jest przeprowadzany przez profesjonalistów – nie ma konieczności przecinania wiązki elektrycznej auta oraz wiercenia otworów w nadwoziu, co mogłoby pozbawić samochód fabrycznej gwarancji. W przypadku drogich aut, jakimi bez wątpienia są samochody terenowe, mogłoby to być szczególnie bolesne i kosztowne.

  • Możliwość rozbudowy

W zależności od wymagań Klienta, podstawową wersję urządzenia CanLock można rozbudować  integrując z innymi, dodatkowymi komponentami i sensorami. Klienci mają do wyboru m.in. głośną, uniemożliwiającą kontynuację kradzieży syrenę, nowoczesny czujnik przechyłu chroniący przed kradzieżą na lawetę oraz aktami wandalizmu (np. próba wybicia szyby) oraz lokalizator GPS z funkcją antyzagłuszeniową.

  • Duża baza serwisowa i montażowa

CanLock to urządzenie w 100 procentach opracowane i produkowane w Polsce. Punkty montażu i serwisy gwarancyjne znajdują się w całej Polsce, dzięki czemu można szybko skontaktować się z Serwisantem w celu dokonania modyfikacji lub rozbudowy wersji wyposażeniowej.

https://www.youtube.com/watch?v=BiB5BVnRqPs
Tak działa CanLock w wersji PRO

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniu antykradzieżowym CanLock lub potrzebujesz rady, jak odpowiednio zabezpieczyć swoje auto terenowe przed kradzieżą, skontaktuj się z Naszymi Specjalistami.

Możesz to zrobić na kilka sposobów: napisz do Nas poprzez formularz kontaktowy, zadzwoń pod numer 732 080 889 lub kliknij na symbol słuchawki, znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu i zostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w przeciągu kilkudziesięciu sekund.

Dołącz do wielu
zadowolonych klientow

5/5
5/5
Lukas Garwolski
Lukas Garwolski
Czytaj więcej
Polecam z czystym sumieniem. Mialem stycznosc z wieloma systemami zabezpieczen pojazdow. Ten jest jednym z najlepszych jakie mialem okazje przetestowac.
Paweł Nowacki
Paweł Nowacki
Czytaj więcej
Pełen profesjonalizm. Pracownik z tej firmy wszystko wytłumaczył, doradził, podpowiedział, a to bardzo cenie. Pozdrawiam
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
KANCELARIA ADWOKACKA Anna Jamroziak - Bereza
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Dominik Walkowicz
Dominik Walkowicz
Czytaj więcej
Skutecznie, sprawnie, profesjonalnie. POLECAM
Mariusz Muth
Mariusz Muth
Czytaj więcej
Fachowo, szybko i bezpiecznie. Polecam w 100%. Cena do jakości 10/10
Jakub
Jakub
Czytaj więcej
Polecam! Ekspresowy montaż i świetny kontakt. Wybralem opcje z kombinacją przycisków by ograniczyć ilość rzeczy w kieszeni. Pan Piotr bardzo dobrze doradził. Dziękuje :)
Michał Leśniewski
Michał Leśniewski
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Janek Gałdecki
Janek Gałdecki
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii – dodał tylko swoją ocenę.
Karol Baran
Karol Baran
Czytaj więcej
Wszystko przebiegło bezproblemowo i sprawnie począwszy od kontaktu aż do finalnego montażu. Polecam
Kamil Miłek
Kamil Miłek
Czytaj więcej
Profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, świetny kontakt z klientem. Polecam
Krzysztof Kliber
Krzysztof Kliber
Czytaj więcej
Użytkownik nie napisał opinii - dodał tylko swoją ocenę.
O. L.
O. L.
Czytaj więcej
Polecam, sprawna, fachowa obsługa, Panowie wszystko wytłumaczyli, a ja piłam kawę 😉😁
Witek Mich
Witek Mich
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, samo zabezpieczenie sprawuje się jak należy. Szczerze polecam.
Poprzedni
Następny

Szukasz skutecznego Zabezpieczenia samochodowego?

Zobacz jak działa nasze zabezpieczenie

Play Video

Skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Sprawdź jak działa nasz system

Play Video

Nasz system to bardzo skuteczne zabezpieczenie które chroni przed wszystkimi znanymi metodami kradzieży pojazdów.

W tym też najpopularniejszej ostatnio metodzie – na walizkę !

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Zadbaj o bezpieczeństwo Swojego samochodu

Wypełnij ten formularz, a my sprawdzimy czy obsługujemy Twoje auto.Odezwiemy się do Ciebie w 1 godzinę.

Twój telefon będzie użyty tylko w celu rozmowy na temat zabezpieczenia samochodu.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacje znajdziesz tutaj